LEADERSHIP TEAM
Laurel RobinHeadteacher
Stephanie ClarkeDeputy Head / Behaviour/ Teaching and Learning/ Phase Leader EYFS
Katherine WalshAssistant Head (0.4) / Inclusion/ SENDCo / Phase Leader KS1/NASEN
Melanie TresederAssistant Head (0.6) / Teaching and Learning/ Pupil Premium / Phase Leader KS1
Fay WinsladeAssistant Head / Inclusion / Safeguarding / Y5/6 Phase Leader
Lauren DitchfieldYear 4 Teacher / Y3/4 phase leader
TEACHING STAFFPosition
Charlotte PearsonNursery Teacher
Daisy BodleyNursery Teacher 
Kate NightingaleReception Teacher
Seren QuestedReception Teacher / PSHE Lead
Susanna MarchReception Teacher / Computing Lead
Georgina HovanessianReception Teacher 
Emily PriceYear 1 Teacher/ Art & FAB Lead
Carla WallingtonYear 1 Teacher/ Science Lead
Rebecca EvenhuisYear 2 Teacher
Laura SmaleYear 2 Teacher / Deputy SENDCo
Lillie RosenblattYear 3 Teacher/ RRS lead & mental health support
Oliver PickYear 3 Teacher/school council & behaviour support
Louise GaunsonYear 4 Teacher / Humanities & MFL lead
Amy SprinksYear 5 Teacher
Agata Rodriguez-LabastidaYear 5 Teacher
Gemma WilliamsYear 6 Teacher / English lead
Lucy WinserYear 6 Teacher / Maths Leader
Julia ReidMusic Teacher/ Music lead
Abigail TownleySEND teacher (0.3)
Haseeb KhanSenior PE Instructor
AaronPE Instructor
Alex ComanaMusic Teacher / HLTA
LEARNING SUPPORT STAFF
Rebecca BatchelorNursery Nurse
Paula HarveyNursery LSA/Forest School
Marcia RiddleNursery LSA
Aniqa AhmedEYFS apprentice
Mila DavilaMMS
Jo VigorsMMS/ Nursery LSA
Charlie PetrieReception LSA
Christel Stainfield-BruceReception LSA
Gabriela GroszmannovaEYFS apprentice
Elisha ArabYear 1 LSA
Pete HurstYear 1 LSA/Forest School
Ioulia PappaYear 1 LSA
Norah Zeidan-AbanagYear 2 LSA
Linda GoodmanYear 3 LSA/ Senior MTS / After School Club
Asher WilliamsYear 4 LSA
Lucy FarrarYear 5 LSA  
Sue TurrellYear 6 LSA/ Senior MTS / After School Club
Julia MartinHLTA
Michelle Morrison-BirtHLTA
Tom ClyneSEND
Samira AmraniSEND
Anthony IkenweSEND
Dave BodgerICT Technician
ADMINISTRATION AND PREMISES
Carole BushAdmissions/ Dinner money/Attendance/Admin Officer
Tom ClyneLettings supervisor
Sophie SilmanReception / Resources /Admin Officer/PA to Headteacher
Derek HaydenSite Manager
Pamela BorelandSchool Business Manager
KITCHEN STAFF
Junior HardingKitchen Manager
Reda LiebieneDeputy Manager
Marcia BeckfordKitchen Assistant
Anna Tearle-GrahamKitchen Assistant
CLEANING STAFF
Zima MunguSupervisor
Luul MohamedCleaner
Maria Vieira-SebastioCleaner
Masengo KabambaCleaner